Рефракційний пленер 2020 буде проведено у онлайн форматі

· Вересень 8, 2020 · 4:22 pm

Шановні  колеги!

Громадська організація « Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів  України» висловлює вам свою повагу і пропонує компанії  прийняти участь в науково- практичній  конференції з міжнародною участю  «Рефракційний пленер 2020 року» в рамках програми ВООЗ ” Зір 2020” та виставці «Проблеми діагностики, обстеження та комплексне лікування в офтальмології», які відбудуться 15-16 жовтня 2020 року (згідно з реєстром конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які  будуть проводитись  2020 року).
У наукову програму конференції включено широкий спектр актуальних питань сучасної офтальмології, пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми, стендові доповіді. Вказаний захід є загальнодоступним та вільним для лікарів, спеціалістів медичної сфери діяльності, представників фармацевтичних компаній, асоціацій.

Конференція та виставка  будуть проведені в режимі online-трансляції.
В роботі конференції братиме участь близько 1500 вітчизняних та зарубіжних фахівців, серед яких провідні фахівці в галузі офтальмології, завідувачі відділеннями, представники профільних кафедр.

Кожен учасник конференції зможе відвідати виставку 15-16 жовтня з 10.00 до 18.00 за посиланням online-трансляції,

ознайомитися з новими препаратами, медичним обладнанням завдяки прямій трансляції та питанням в чаті, інформаційні імідж –блоки  сформують пріоритетність застосування.

Організаційний внесок за участь лікарів в конференції та тренінгах становить 500 гривень.
Реєстрація учасників конференції – на сайті  plener.kiev.ua обов’язкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *